Stowarzyszenie "Ducati Bez Granic" zostało zawiązane przez osoby łączące pasję podróżowania i miłość do włoskich motocykli Ducati. Nasza organizacja to fuzja działalności podróżniczej, krajoznawczej i edukacyjnej oraz praca na rzecz ochrony zabytków, piękna przyrody i w pewnym stopniu poprawy bezpieczeństwa i kultury ruchu drogowego i rozwoju sportów motorowych. W przeciwieństwie do licznych organizacji zrodzonych w środowisku motocyklowym, nie jesteśmy stowarzyszeniem stricte motocyklowym i motocykle same w sobie nie leżą w spektrum naszej działalności.

Jeśli chcesz aktywnie wspierać nasze działania, dołącz do nas. Przyjdź na najbliższe zebranie organizacji lub poproś o przesłanie aplikacji członkowskiej. W tym celu wyślij e-mail na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

 

 

 

Jeśli chcesz wesprzeć nasze stowarzyszenie, możesz to zrobić przekazując nawet skromną dotację na nasze konto PayPal. Nie musisz posiadać konta w serwisie. Przelewu można dokonać bezpiecznie kartą kredytową lub debetową. Wszystkie koszty transakcji są po naszej stronie.

Trenuję Wygrywam 2016

W roku 2016 (trzeci raz z rzędu) we współpracy z Integracyjnym Centrum Dydaktyczno Sportowym w Łomiankach, realizujemy zadanie zlecone przez Urząd Miasta Łomianki w ramach programu zapobiegania patologiom. "Trenuję - Wygrywam 2016" to cykl treningów tenisa stołowego. 

I Rajd Ducati Bez Granic 2016

Piękne widoki, nieokiełznana natura, "ptaki przyrody". Absurdy polskiego drogownictwa, spotkania z historią, zagadki godne Sfinksa i zadania, których podjąłby się jedynie Herkules.

Więcej…
site admin: Sebastian Mirski